SMAGANU VESELĪBAS DIENA 2024

Par aktivitātēm

Latvijas Periodontologu asociācija atbalsta Eiropas Periodontologu federācijas (European Federation of Periodontology) iniciatīvu, iesaistoties izglītojošā kampaņā un skaidrojot smaganu veselības saistību ar vispārējo veselību, savlaicīgu slimības pazīmju atpazīšanu un ārstēšanas iespējām. Šogad īpaša uzmanība tiek veltīta zobārstniecības speciālistu izglītošanai un iesaistei smaganu slimību ārstēšanā.

  • 14. maijā 18:30 - 20:00 attālināti notiks tiešsaistes pasākums "Saruna ar periodontologu" zobārstniecības speciālistu sadarbības veicināšanai un sekmīgai pacientu aprūpei. Ar klīnisko gadījumu palīdzību veidosim diskusiju par periodontīta un periimplantīta ilgtspējīgu ārstēšanu. Pieslēgšanās sarunai šeit.
  • Informatīvās kampaņas ietvaros ir izveidoti vizuālie materiāli, aicinot ikvienu rūpēties par savu smaganu veselību ikdienā un savlaicīgi apmeklēt zobārstu un zobu higiēnistu.
  • Sadarbībā ar Latvijas Zobu higiēnistu asociāciju          18. maijā notiks Smaganu veselības dienai veltīta konference ar mērķi veicināt speciālistu savstarpējo sadarbību un iesaistīšanos smaganu slimību ārstēšanā pēc vienotām starptautiski atzītām vadlīnijām.

Sekojiet mums Facebook un Instagram.