SMAGANU VESELĪBAS DIENA 2021

MĪTI UN PATIESĪBA PAR SMAGANU VESELĪBU

 Neskatoties uz zinātnes attīstību, sabiedrībā joprojām valda mīti un stereotipi par smaganu slimībām un to ārstēšanas iespējām. Lai veicinātu sabiedrības izpratni par smaganu veselības nozīmīgumu un slimību ietekmi uz vispārējo veselību,  iniciatīvas "SMAGANU VESELĪBAS DIENA 2021" ietvaros sarunājas  Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta periodontoloģijas speciālistes.

Skaties video un dalies ar tiem sociālajos tīklos!

Aicinām ikvienu iesaistīties informatīvā kampaņā par smaganu veselības nozīmi, daloties ar animācijas īsfilmām sociālajos tīklos. Skaties video, klikšķinot uz attēla.

SMAGANU SLIMĪBAS IR NOVĒRŠAMAS!

Par aktivitātēm

Latvijas Periodontologu asociācija atbalsta Eiropas Periodontologu federācijas (European Federation of Periodontology) iniciatīvu, iesaistoties izglītojošā kampaņā un skaidrojot smaganu veselības nozīmīgumu, savlaicīgu slimības pazīmju atpazīšanu.

Informatīvās kampaņas ietvaros ir izveidotas četras animācijas īsfilmas - saprotamas jebkuram, jo nesatur tekstu. Tās aicina pievērst uzmanību dažādām smaganu slimību pazīmēm un savlaicīgi apmeklēt zobārstu.

Informācija par aktivitātēm arī Facebook lapā.