Vēlamies iedrošināt Latvijas zobārstus un zobu higiēnistus iesaistīties Latvijas Periodontologu asociācijas rīkotā Smaganu veselības dienai veltītā kampaņā un veikt bezmaksas smaganu slimību skrīningu pacientiem savās praksēs pēc vienota parauga laika posmā no 8. līdz 12. maijam. Ikviens no jums var kļūt par smaganu veselības veicinātāju un sniegt savu ieguldījumu iedzīvotāju izglītošanā un savlaicīgā smaganu slimību diagnostikā, uzlabojot savu pacientu dzīves kvalitāti un sabiedrības veselību kopumā!

Aicinām zobārstus un zobu higiēnistus reģistrēties dalībai akcijā, aizpildot reģistrācijas anketu līdz 7. maijam. Dalībnieki tiks atzīmēti īpaši izveidotā un pacientiem pieejamā kartē. Šī ir iespēja parādīt, ka rūpējaties par savu pacientu smaganu veselību, kā arī lieliska iespēja piesaistīt jaunus motivētus pacientus!

Norādes akcijas dalībniekiem

  1. Piesakiet savu dalību līdz 7. maijam, aizpildot reģistrācijas anketu. Ja vēlaties veikt skrīningu tikai saviem pacientiem, tad anketā norādiet, ka nevēlaties ievietot kartē tālruņa numuru. Ziņojumā varat pievienot papildinformāciju.
  2. Iepazīstieties ar praktisku informāciju.Kā veikt skrīningu
  3. Izvietojiet sociālajos tīklos plakātu, pievienojot komentāru "ES PIEDALOS!", tādējādi paziņojot par savu dalību.
  4. Izdrukājiet skrīninga veidlapu un izsniedziet katram izmeklētajam pacientam, ierakstot atbilstošos ciparus lodziņos. BPE info pacientam
  5. Lūdzu aizpildiet tabulu statistikai, palīdzot mums apkopot izmeklēto pacientu skaitu. Aizpildīto veidlapu lūgsim Jums pievienot aptaujai, ko saņemsiet e-pastā pēc akcijas beigām. Varat to aizpildīt elektroniski vai arī izdrukāt, aizpildīt un ieskenētu vai nofotografētu pievienot aptaujai. 

Reģistrācijas anketa

Lai piedalītos akcijā, lūdzu aizpildiet reģistrācijas anketu, norādot nepieciešamo informāciju.